Facebook
property of

Serdecznie informujemy, że w dniu dzisiejszym, na parterze budynku Taurus, będącego częścią EMPARK Mokotów Business Park otwarta zostaje nowa restauracja Olimp!

Nowe miejsce, które zajmie powierzchnię ponad 330 m kw. zdecydowanie uatrakcyjni gastronomiczną ofertę całego kompleksu.

Olimp należy do szybko rozwijającej się sieci będącej własnością Grupy Gastromall. Aktualnie pod jej brandem znajduje się już ponad 50 miejsc w całej Polsce, a restauracja w Taurusie będzie łącznie dziewiątą placówką w Warszawie.

W restauracjach Olimp mięso przyrządzane jest  na 1000 sposobów. Znajdziecie tu wspaniałe węgierskie gulasze, włoskie ragu, tradycyjne polskie bitki a także grillowany drób i ryby.

Co więcej, w Olimp coś dla siebie znajdą także Ci, którzy wyjątkowo dbają o zdrowe odżywianie, a to dzięki bogatej ofercie sałatek i surówek. Ponadto specjalnie z myślą o wegetarianach kucharze restauracji codziennie przygotowują specjalnie dania bezmięsne, takie jak pyszne pierogi, naleśniki, ryż z warzywami, makarony w sosach śmietanowych i warzywnych a także warzywne zapiekanki.

Serdecznie zapraszamy!

Opublikuj na