Facebook
property of

SEZON FOODTRUCK-OWY 2018 W EMPARK-U!

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

OFERTA NA TYDZIEŃ: 18 CZERWCA – 22 CZERWCA

 

   

18.06-22.06

Tasty Food Truck

Tasty Food Truck serwuje jedyne w swoim rodzaju zapieksy na świeżych bagietkach z najsmaczniejszymi dodatkami jakimi tylko dusza zapragnie. I to jest Tasty 😉

Zamówienie on-line
Zamów jedzenie

18.06-22.06

Disco Volante

Disco Volante to mobilna włoska pizzeria. Oferuje pizzę na bardzo cienkim cieście, z włoskich składników, smaczną i zawsze gorącą! Disco Volante to esencja włoskiej pizzy. W dosłownym tłumaczeniu oznacza Latający Spodek. Dlaczego akurat tak się nazywamy? Bo nasza pizza jest okrągła jak spodek i może się zjawić w dowolnym miejscu tak szybko jak zechcecie. A tam gdzie pojawi się Disco Volante, tam wibruje muzyka i pozytywna energia!

Zamówienie on-line
Zamów jedzenie

18.06-22.06

Bart Burger

Bart Burger food truck – to coś więcej niż jedzenie. Do produkcji naszych burgerów używamy tylko najwyższej jakości, zdrowych i ekologicznych produktów. W świat kulinarnych marzeń zabierze Was idealnie wysmażona (w zależności od upodobań) sezonowana wołowina, której smak zapamiętacie na długo. Idealnym dopełnieniem będzie pyszna i chrupiąca bułka pszenna lub żytnia oraz zawsze świeże warzywa pochodzące z ekologicznych upraw. Dla nas kuchnia to coś więcej niż jedzenie, dlatego wkładamy w nią całe serce i zapraszamy do pokochania naszych BURGERÓW!

Zamówienie on-line
Zamów jedzenie

Nasi najemcy