property of

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ BOGATEJ OFERY FOODTRUCKÓW W EMPARK-U

NOWY TYDZIEŃ – NOWE MENU! aktualne: 22-26 maja

   

22.05-26.05

ZaParowani

ZaParowani – Zapraszamy na lekkostrawną, sycącą kuchnię orientalną – metodą na parze przygotowujemy dla naszych Klientów azjatyckie pierożki, które w cienkim cieście skrywają smaczne i aromatyczne nadzienia (warzywne i mięsne doskonale przyprawione).

 

Zamówienie on-line
Zamów jedzenie

22.05-26.05

Kill Grill Sandwich & Burger Food Truck

Kill Grill – to dwukrotny zdobywca pierwszego miejsca w mistrzostwach burgerowych na Stadionie Narodowym. Mają swój niepowtarzalny smak, a kombinacje przypraw oraz konfitur z cebuli czy papryki dodają wyjątkowości do ich burgerów.

Zamówienie on-line
Zamów jedzenie

22.05-26.05

My Little Thailand

My Little Thailand to foodtruck prowadzony przez dwóch pasjonatów tajskich smaków. Marcin poznawał tajniki kuchni podczas podróży do Tajlandii- zaglądając do garnków tamtejszym szefom kuchni. Piotr natomiast doskonalił swoje zdolności pracując w azjatyckich barach i restauracjach. Razem, postanowili nakarmić Was aromatycznymi potrawami, które powstają w oparciu o oryginalne tajskie receptury. My Little Thailand sprawi, że nawet podczas przerwy na lunch, możecie skosztować smaków jak z rajskiej plaży. W swojej kuchni używają prawdziwych azjatyckich przypraw i mleka kokosowego, świeżych ziół i wysokiej jakości mięsa i warzyw, by zaoferować Wam niezapomniane doznania smakowe. W oryginalnych tajskich potrawach, serwowanych z trucka nie znajdziecie natomiast sztucznych barwników i aromatów, emulgatorów, konserwantów, glutaminianu sodu i innej chemii. Dlatego Jedzcie na zdrowie . Zapraszamy na przygodę z tajską kuchnią!

Zamówienie on-line
Zamów jedzenie

Nasi najemcy