property of

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ BOGATEJ OFERtY FOODTRUCKÓW W EMPARK-U

NOWY TYDZIEŃ – NOWE MENU! aktualne:  18 – 22 września

   

18.09-22.09

Philly Coolinaria

Philly Coolinaria – nasza wieprzowina używana do przygotowania kanapki SEOUL najpierw spędza nieco czasu w koreańskiej marynacie bulgogi, a następnie piecze się bardzo powoli przez nawet 10 godzin w niskiej temperaturze. Taki zabieg powoduje, że mięso jest bardzo miękkie i nie traci przy tym swoich wartości odżywczych. Towarzystwo kkakdugi kimchi, czyli kiszonej białej rzodkwi z chilli oraz majonezu sezamowego zapewni Wam nieprzeciętne doznania smakowe.

Zamówienie on-line
Zamów jedzenie

18.09-22.09

Los Santos Bar

Los Santos Bar jest foodtruckiem, serwującym międzynarodowe dania, wyszukując najlepsze, najbardziej oryginalne i najsmaczniejsze przepisy z całego świata. Potrawy serwowane są w formie przekąskowej, aby można było się nimi dzielić w gronie rodziny i znajomych, lub – dla bardziej głodnych – w formie sandwitcha, np. bałkański burger, meksykańskie burritos czy tajski wrap.

Zamówienie on-line
Zamów jedzenie

18.09-22.09

Sama Słodycz

Sama Słodycz – to nowy projekt na warszawskim rynku. Jak sama nazwa wskazuje dostarczają przede wszystkim produkty deserowe. Znajdziecie u nich pyszne lody włoskie i rzemieślnicze, bubble gofry, zawsze pyszne domowe ciasto i oczywiście kawę

Zamówienie on-line
Zamów jedzenie

18.09-22.09

Food Machine

Food Machine – Serwujemy street food w amerykańskim stylu, na kiełbaskach bawarskich w polskim wydaniu! Chcąc zadowolić każde podniebienie możemy dostosować nasze menu zarówno dla starszych, jak i tych najmłodszych smakoszy.

Zamówienie on-line
Zamów jedzenie

Nasi najemcy