Facebook
property of

Sezon foodtruckowy 2019 rozpoczęty!

OFERTA NA 14 PAŹDZIERNIKA – 18 PAŹDZIERNIKA 

 

 

 

   

14.10-18.10

Dobra Szama

Dobra Szama – ten food truck to jak sama nazwa wskazuje dobra szama, nie tylko smaczna, ale i zdrowa. Autorska kuchnia szefa zawinięta w oryginalny ormiański lawasz. A w środku można spotkać takie rzeczy jak grillowane krewetki, duszony udziec, oryginalny ser koryciński czy wędzone tofu. Wszystko to w połączeniu ze świeżymi lub grillowanymi warzywami i autorskimi sosami daje niezapomniany smak Dobrej Szamy.

Zamówienie on-line
Zamów jedzenie

14.10-18.10

Rodeo Burger

Rodeo Burger – to nowa odsłona dobrze Wam znanego trucka Gorące Kawałki. Chłopaki na nowy sezon odświeżyli trucki dodali nowy desing i przede wszystkim wygląd trucka. To co pozostało niezmienne to pyszne burgery z 100% wołowiną z pysznymi świeżymi dodatkami, a wszystko zamknięte w pyszną świeżą bułkę robioną specjalnie dla nich na zamówienie.

Zamówienie on-line
Zamów jedzenie

14.10-18.10

Disco Volante

Disco Volante to mobilna włoska pizzeria. Oferuje pizzę na bardzo cienkim cieście, z włoskich składników, smaczną i zawsze gorącą! Disco Volante to esencja włoskiej pizzy. W dosłownym tłumaczeniu oznacza Latający Spodek. Dlaczego akurat tak się nazywamy? Bo nasza pizza jest okrągła jak spodek i może się zjawić w dowolnym miejscu tak szybko jak zechcecie. A tam gdzie pojawi się Disco Volante, tam wibruje muzyka i pozytywna energia!

Zamówienie on-line
Zamów jedzenie

Nasi najemcy