Facebook
property of

Sezon foodtruckowy „wiosna lato 2019” rozpoczęty!

OFERTA NA 19 SIERPNIA – 23 SIERPNIA

 

 

 

   

19.08-23.08

Albo Albo

Albo Albo food truck – kuchnia na kółkach ze zdrową żywnością serwująca autorskie makarony bazujące na oliwie i rozmarynie oraz makarony Ravioli. Ponadto do wyboru mamy zdrowe koktajle owocowo-warzywne, świeżo wyciskane. Food truck jest ekologiczny, posiada wszystkie opakowania i sztućce tylko z odnawialnych źródeł. U nas wybór zawsze jest prosty – albo z mięsem albo wege. Zawsze do wyboru po dwa dania każdego rodzaju, zawsze świeżo i smacznie!

Zamówienie on-line
Zamów jedzenie

19.08-23.08

Disco Volante

Disco Volante to mobilna włoska pizzeria. Oferuje pizzę na bardzo cienkim cieście, z włoskich składników, smaczną i zawsze gorącą! Disco Volante to esencja włoskiej pizzy. W dosłownym tłumaczeniu oznacza Latający Spodek. Dlaczego akurat tak się nazywamy? Bo nasza pizza jest okrągła jak spodek i może się zjawić w dowolnym miejscu tak szybko jak zechcecie. A tam gdzie pojawi się Disco Volante, tam wibruje muzyka i pozytywna energia!

Zamówienie on-line
Zamów jedzenie

19.08-23.08

Bart Burger

Bart Burger food truck – to coś więcej niż jedzenie. Do produkcji naszych burgerów używamy tylko najwyższej jakości, zdrowych i ekologicznych produktów. W świat kulinarnych marzeń zabierze Was idealnie wysmażona (w zależności od upodobań) sezonowana wołowina, której smak zapamiętacie na długo. Idealnym dopełnieniem będzie pyszna i chrupiąca bułka pszenna lub żytnia oraz zawsze świeże warzywa pochodzące z ekologicznych upraw. Dla nas kuchnia to coś więcej niż jedzenie, dlatego wkładamy w nią całe serce i zapraszamy do pokochania naszych BURGERÓW!

Zamówienie on-line
Zamów jedzenie

Nasi najemcy