Facebook
property of

SEZON FOODTRUCK-OWY 2018 W EMPARK-U!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

OFERTA NA TYDZIEŃ: 23-27 KWIETNIA

 

   

23.04-27.04

ParaVan

ParaVan – to nowy projekt na mapie Warszawy. Pyszne, azjatyckie pierożki na parze w różnych kompozycjach smakowych. Wszystkie pierożki robione tylko ze sprawdzonych produktów, lepione specjalnie dla naszego foodtrucka. Jak sami zobaczycie nasz produkt jest inny niż wszystkie, ale na pewno smaczny i zdrowy. Do pierożków podajemy zawszę sałatkę kimchi, a do zestawu zawsze możesz dobrać azjatycką zupkę. Zapraszamy.

Zamówienie on-line
Zamów jedzenie

23.04-27.04

Skrzydłowóz

Skrzydłowóz to prawdopodobnie jedyny food truck w Polsce serwujacy skrzydełka z kurczaka w amerykańskim stylu! Pyszne soczyste skrzydełka w 5 różnych sosach podawane razem z frytkami.

Zamówienie on-line
Zamów jedzenie

23.04-27.04

Bart Burger

Bart Burger food truck – to coś więcej niż jedzenie. Do produkcji naszych burgerów używamy tylko najwyższej jakości, zdrowych i ekologicznych produktów. W świat kulinarnych marzeń zabierze Was idealnie wysmażona (w zależności od upodobań) sezonowana wołowina, której smak zapamiętacie na długo. Idealnym dopełnieniem będzie pyszna i chrupiąca bułka pszenna lub żytnia oraz zawsze świeże warzywa pochodzące z ekologicznych upraw. Dla nas kuchnia to coś więcej niż jedzenie, dlatego wkładamy w nią całe serce i zapraszamy do pokochania naszych BURGERÓW!

Zamówienie on-line
Zamów jedzenie

Nasi najemcy